Sâmbătă, 24 Iunie 2017
A+ R A-

Ultimele autorizații de construire


Nr. autorizație Data eliberârii Solicitant Lucrare Amplasament Valoare Durata
16/2206 11/04/2017     Igna Ioana Locuinta , Cont lucra AC 45/2008 Geoagiu, str. Sanatorului 20000 24 luni
15/1773 24/03/2017     Pop Nicolae Marcel Locuinta

, Continuare lucrari AC 3/2012

Geoagiu, str. Raului 20000 24 luni
13/1605 20/03/2017     SC UPC ROMANIA SRL Retea de televiziune digitala, internet Geoagiu 59400 12 luni
14/1606 20/03/2017     SC UPC ROMANIA SRL Retea de televiziune digitala, internet Gelmar 10820 12 luni
12/1604 18/03/2017     SC UPC ROMANIA SRL Retea de televiziune digitala, internet Geoagiu-Bai 22200 12 luni
9/1259 13/03/2017     Hechel Ovidiu Virgil Locuinta P+M, imprejmuire Aurel Vlaicu, nr.34 133065 36 luni
10/1481 13/03/2017     Alb Rodica Anexa gospodareasca P, imprejmuire Aurel Vlaicu, nr.87 8000 12 luni
11/1502 13/03/2017     Feher Levente Bransament elec trifazat cu stalp intermediar Geoagiu-Bai, str. Vilelor FN 3228 12 luni
8/1325 08/03/2017     SANATORIUL TBC Continuare lucrari -Reparatii capitale Sanator TBC 10456966 36 luni
7/1069 24/02/2017     SC DELGAZGRID SA Bransament GN presiune redusa Geoagiu, C. Romanilor, nr.256 625 6 luni

C.Romanilor nr.141 Geoagiu 335400
E-mail: primaria @ geoagiu.ro
Tel./Fax : 0254 / 248880, 248881

bannerschengen